Nyelvtanulóknak

Nyelvet tanulni – pontosabban nyelvet beszélni manapság már szinte elengedhetetlen szükséglet az életben való boldoguláshoz. A megfelelő iskolát,tanfolyamot, nyelvvizsgát kiválasztani legtöbbször időigényes, sok utánajárást igénylő feladat.

Ebben nyújt segítséget a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete, amely 50 szempontot tartalmazó, többszörösen díjnyertes minősítési rendszere alapján ítéli oda a "Q" védjegyet, illetve a "Minősített Nyelviskola" címet a szigorú kritériumoknak megfelelően működő intézményeknek. A NYESZE Q minősítése jelenleg az egyetlen olyan független szakmai minősítési rendszer, amely nem pusztán dokumentumok alapján, hanem mindenre - a tanárok órai munkára is - kiterjedő minősítési eljárás keretében bírálja el az adott nyelviskola működését.

Mit várhat el a hallgató egy Minősített Nyelviskolától?

• magas színvonalú oktatást, megfelelő és hatékony tanítási módszerekkel, képzett tanárokkal
  • hozzáértő szakmai irányítást
  • rendszeres külső szakmai felügyeletet a színvonal megőrzése érdekében
  • helytálló és pontos információt a tanfolyamokkal kapcsolatban
  • hatékony szervezést és pontos adminisztrációt
  • megfelelő, kulturált körülményeket
  • korszerű technikai felszereltséget.

Ahol ez az embléma feltűnik,

nincs szükség több kérdésre!