NYELVISKOLÁK FIGYELEM!

Hogyan lehet építkezni a tapasztalatokból, továbbfejlesztve a nyelviskolai kultúrát? Jó gyakorlatok a visszatérés kapcsán vezetői és munkavállalói aspektusból! Ezt követően üzleti és pályázati lehetőségekről, támogatott hitelekről adnak tájékoztatást szakértők!

ONLINE PROGRAM: WORKSHOP ÉS ELŐADÁS 2021. JÚNIUS 24-ÉN DÉLUTÁN

14:05 -14:45 Vissza az új kerékvágásba? Egyensúlykeresés az online, offline, hibrid nyelviskolai munkakultúrában (workshop)

Molnár Tibor, szervezetfejlesztési tanácsadó, coach gestalt-terapeuta (Humancapital Kft.)

15:00-15:20 Milyen támogatott hitelek érhetőek el vállalkozások részére a gazdaság élénkítés részeként?  (előadás)

Selek Éva - vállalati pénzügyi tanácsadó (Selek and Miller's Consulting)

15:20-15:45 Pályázatok vannak, és lesznek is! Mindent a jelen felhívásokról, valamint az új EU fejlesztési ciklusról (előadás)

Madarász András - értékesítési igazgató (Goodwill Consulting Fejlesztési Tanácsadó Kft.)

15:45-16:00 Erasmus Plusz pályázat – az iskolák szakmai fejlesztése (előadás)

Tölgyesi Zsuzsanna - ügyvezető igazgató (Converzum -Tudomány Nyelviskola Zrt.)

Részvétel:

-   ingyenes NYESZE tagiskolai kollégáknak – REGISZTRÁCIÓ ITT