Converzum Tudomány Nyelviskola

Egy olyan helyet hoztunk létre számodra, ahol jóval többet kapsz, mint egy nyelviskolában.

Nálunk egy közösség részévé válhatsz, ahol a társaid is hasonló célokkal vágnak bele a nyelvtanulásba. Közösen fejleszthetitek a tudásotokat és rengeteg közös élménnyel gazdagodhattok.

Intézményünkben számos nyelvtanfolyam közül válogathatsz, legyen az egyéni vagy csoportos, lakossági vagy céges képzés. Kipróbálhatsz olyan nyelvi különlegességeket, mint a FLIP tanfolyam vagy a virtuális tanterem. Közösségi programokat is szervezünk, ahol fejlődik a kreativitás és a magabiztosság, a nyelvtanulás pedig egy új perspektívába helyeződik.

A legfőbb célunk az, hogy aki beiratkozik hozzánk, akkor is tanuljon, amikor szórakozik, és akkor is szórakozzon, amikor tanul. Így nem érzi kényszernek a tanulást, nem szorong. Valljuk, hogy motiváció és élmény nélkül a nyelvtanulásban sincs siker.