MATHEIDESZ MÁRIA MINŐSÉGI DÍJ  (MMM Díj)

Az Egyesületünk által gondozott Matheidesz Mária Minőség Díj oklevéllel, valamint egyszeri anyagi támogatással járó szakmai elismerés. 2018-ban a díjjal járó pénzösszeg a tanár kategóriában nettó 250.000,- Ft, diák kategóriában nettó 100.000,- Ft volt.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete örömmel és köszönettel vette, hogy a Matheidesz Mária Minőségi Díj pályázatra 2018-ben is szép számban érkeztek pályázatok.

A díjátadóra 2018. április 7.-én  az  Egyesületünk szervezésében megvalósult NYESZE Nyelvtanári Módszertani Konferencia keretében került sor.

A Tanár kategóriában a fődíjat és a vele járó 250.000.- Ft-ot FEKETE GERGŐ (ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest) nyerte. Pályázatának címe: "Tanulás és globális felelősségvállalás: esettanulmány a "Girl Rising" c. film feldolgozásáról"

A Diák kategóriában a fődíjat és a vele járó 100.0000.-Ft-ot NÉMETH BALÁZS (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg)  nyerte. Pályázatának címe: "A nyelv olyan, mint egy hajó".

A pályázatokról további részleteket honlapunkon találnak itt:

Pályázati kiírás nyelvtanároknak

Pályázati kiírás nyelvtanulóknak