MATHEIDESZ MÁRIA MINŐSÉGI DÍJ  (MMM Díj)

Határidő: 2017. március 13.

Az Egyesületünk által gondozott Díj egy oklevéllel, valamint egyszeri anyagi támogatással járó szakmai elismerés. 2017-ben a díjjal járó pénzösszeg a tanár kategóriában nettó 250.000,- Ft, diák kategóriában nettó 100.000,- Ft.

Egyesületünk néhai elnöke, Dr. Matheidesz Mária a magyarországi minőségi nyelvoktatás támogatására magánvagyonából hozta létre a róla elnevezett díjat, amely az idegen nyelvet oktató tanárok szakmai munkájának valamint diákok eredményes nyelvtanulásának elismerésére irányul.

A Díj évente egy alkalommal kerül kiosztásra szakmai kuratórium döntése alapján a pályázati lehetőséggel élő, eredményes és példaértékű idegennyelv tanítási/tanulási módszert bemutató nyelvtanárok és diákok között.

A pályázati határidő 2017. március 13-án lejár.

Bővebb információ:

Pályázati kiírás nyelvtanároknak