NYELVPARÁDÉ 2016. szeptember 9-11.  10:00 - 18:00

Budapest, Millenáris D csarnok (1024 Bp. Kisrókus utca 16-20.)

A  rendezvény fővédnökeként idén is örömmel nyújtottunk tájékoztatást nyelvtanulóknak, nyelvtanároknak, nyelviskola vezetőknek kiállítási standunkon.

A NYESZE "NYELVI MAGABIZTOSSÁG LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE" c. előadásán sokan részt vettek, hiszen  az előadás során megismerhettek jó néhány technikát, módszert, nyelvtanulási stratégiát, amelynek segítségével magabiztos nyelvhasználóvá válhatnak.

A nyereményjátékunk iránt is volt érdeklődés.

A nyelvtanulók között három 5.000.-Ft-os könyvutalványt sorsoltunk ki, amelyeket a Libra Idegennyelvű Könyvesboltnak lehet beváltani. A szerencsés nyertesek:  Németh Árpád, Őri Renáta, Szentpály Dalma.

A nyelvtanárok között kettő NYESZE Konferenciára és kettő NYESZE Akadémia tréningre szóló ingyenes részvételt sorsoltunk ki. A szerencsés nyertesek: Baranyi Andrea, Ploszkina Mária, Salamon Katalin, Visy Kornélia.