Berlitz Nyelviskola

• Cím: 1065 Budapest Bajcsy-Zsilinszky E. út 29.
  • Telefon: +36 1 475-2050
  • E-mail: info [kukac] berlitz [pont] hu
  • Web: http://www.berlitz.hu
  • Vezető: Hoór Krisztina
  • Oktatott nyelvek: angol, cseh, dán, finn, francia, holland, horvát, japán, kínai, magyar, mint idegen nyelv, norvég, német, olasz, orosz, román, spanyol, svéd, szerb, szlovák, szlovén

Berlitz Nyelviskola - nyelvtanfolyamok Budapesten

A Berlitz Nyelviskolák egyedülálló oktatási módszerét több mint 137 éve használjuk a világ 70 országában, közel 500 nyelvi központban. A tanulni vágyókat immár 25 éve várja két budapesti központunk a belvárosban. Kínálatunkban a kihelyezett céges oktatási programok mellett lakossági egyéni és csoportos, valamint online tanfolyamok is szerepelnek.

Intézményünk rendelkezik a felnőttképzési törvény által előírt engedéllyel, ISO minősítéssel, valamint kétszer elnyertük a Superbrands elismerést is.

Vizsgafelkészítő programjainkkal jelentkezőink sikeresen felkészülhetnek magyar és nemzetközi nyelvvizsgákra egyaránt.

Tanuljon új nyelvet, vagy fejlessze meglévő tudását a beszédközpontú Berlitz módszer és anyanyelvi tanáraink segítségével!

Hívjon minket még ma Bajcsy-Zsilinszky úti vagy Váci utcai központunkban, és tudjon meg többet személyre szabott programjainkról!

Tel: +36-1-266-3344, +36-1-266-8655